![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2024/03/poseidonas-tylisos-et-43.webp)
Έναν ακόμη ποδοσφαιριστή που αγωνίστηκε και πέρυσι με τη φανέλα της Τυλίσου, διατήρησε στο ρόστερ της η ομάδα του Δημήτρη Χωματά.
Όπως ανακοινώθηκε επίσημα, ο 18χρόνος Μάνος Σταματάκης, συνεχίζει στην Τύλισο. Τη περυσινή χρονιά αγωνίστηκε σε 21 παιχνίδια εκ των οποίων τα δέκα ως βασικός.
Η ανακοίνωση της Τυλίσου, αναφέρει: «Ο Αθλητικός Όμιλος Τυλίσου με χαρά ανακοινώνει την παραμονή για μία ακόμη χρονιά του Σταματάκη Εμμανουήλ στη οικογένεια του Α.Ο Τυλίσου».
ADVERTISING
![](https://grandsport.gr/wp-content/plugins/joomsport-sports-league-results-management/sportleague/assets/images/player_st.png)