![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2024/03/gioychtas-tilykratis98.webp)
Ο Γιούχτας, επέστρεψε στη φυσική του έδρα, στις Αρχάνες, για να αντιμετωπίσει τον Τηλυκράτης Λευκάδας, σ’ ένα «πρώτο τελικό» στη μάχη των «πρασίνων» να διατηρηθούν στη Super League 2, κερδίζοντας 1-0 χάρη σε γκολ του Άλμπερτ Μπρους. Στα play out ο Γιούχτας, απέφυγε τον απευθείας υποβιβασμό, με την ομάδα της Λευκάδας να «αποχαιρετάει» από σήμερα την κατηγορία.
![](https://grandsport.gr/wp-content/plugins/joomsport-sports-league-results-management/sportleague/assets/images/calendar-date.png)
Στατιστικά παίκτη
Πολυχρόνης Δημήτρης | ![]() |
4' | ||
Μπρους Άλμπερτ | ![]() |
15' | ||
28' | ![]() |
Ζδράβος Κώστας | ||
Αλεξόπουλος Ευάγγελος | ![]() |
60' | ||
Πολυχρόνης Δημήτρης | ![]() |
69' | ||
74' | ![]() |
Περιστέρης Θεόδωρος | ||
Γκίνη Ρενάτο | ![]() |
90' |
ADVERTISING
Το 𝐆𝐑𝐀𝐍𝐃𝐒𝐏𝐎𝐑𝐓 βρέθηκε στις Αρχάνες και σας παρουσιάζει πλούσιο φωτογραφικό υλικό…