![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2024/03/k19-ofi-panathinaikos-2-3-2024-163.webp)
Την ευκαιρία να δει… φίλους από το παρελθόν, είχε ο Παναγιώτης Μπαρτζώκας, προπονητής τερματοφυλάκων της Κ19 του Παναθηναϊκού.
Ο παλαίμαχος τερματοφύλακας και νυν προπονητής τερματοφυλάκων των «πρασίνων», μετά το τέλος του αγώνα με τον ΟΦΗ, είχε τετ α τετ με τον τερματοφύλακα Γιώργο Χριστογιώργο με τον οποίο είχαν συνυπάρξει στο παρελθόν, καθώς ο τερματοφύλακας του ΟΦΗ έχει αγωνιστεί στους «πράσινους».
Ο Μπαρτζώκας πάντως, στο Ηράκλειο είδε και τον Κώστα Φραντζέσκο, με τον οποίο επίσης έχει συνεργαστεί στο παρελθόν στην Κ19 των «πρασίνων» αλλά και άλλα γνώριμα πρόσωπα. Υπενθυμίζουμε, ο Παναγιώτης Μπαρτζώκας ως ποδοσφαιριστής, αγωνίστηκε μεταξύ άλλων και στον ΟΦΗ.
ADVERTISING