![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2022/09/spanakis-giorgos-750x500.jpg)
Ο τεχνικός διευθυντής του Πόρου Γιώργος Σπανάκης «κατασκοπεύει» τον Αλμυρό.
ADVERTISING
Ο Γιώργος Σπανάκης όποτε έχει διαθέσιμο χρόνο, βλέπει αρκετό ποδόσφαιρο, χθες βρέθηκε στο γήπεδο Περιφέρειας – Πανεπιστημίου, ενώ σήμερα βρίσκεται στο γήπεδο του Γαζίου, όπου θα παρακολουθήσει από κοντά την μάχη του Αλμυρού με τον Απόλλων Ευπαλίου.
Εξάλλου, ο Αλμυρός θα είναι αντίπαλο του Πόρου στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής και έτσι θα έχει την ευκαιρία να… συλλέξει πληροφορίες.