Β ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα των αγώνων από την 6η έως την 8η αγωνιστική στους δύο ομίλους!

Με ανακοίνωσή της η ΕΠΣΗ έκανε γνωστό το πρόγραμμα των αγώνων από την 6η έως και την 8η αγωνιστική στους δύο ομίλους της Β κατηγορίας!

Το πρόγραμμα της Β1 από την 6η έως την 8η αγωνιστική:

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ADVERTISING

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΛΠΙΔΕΣ– ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΝΗΣ ΩΡΑ 15:00 ΔΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ

ADVERTISING

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 11:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ADVERTISING

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΓΑΡΙΠΑ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 18:30 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ADVERTISING

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:00 ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΩΡΑ 15:00 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛ.

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 18:30 ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΓΑΡΙΠΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ –ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ –ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 18:30 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 11:30 ΓΑΡΙΠΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 11:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 18:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ

Το πρόγραμμα της Β2 ΕΠΣΗ από την 6η έως την 8η αγωνιστική:

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΛΠΙΔΕΣ– ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΝΗΣ ΩΡΑ 15:00 ΔΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 11:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΓΑΡΙΠΑ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 18:30 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:00 ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΩΡΑ 15:00 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛ.

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 18:30 ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΓΑΡΙΠΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ –ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ –ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 18:30 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 11:30 ΓΑΡΙΠΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 11:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 18:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ

Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content