ΚΟΡΑΚΑΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

17/02/2024 15:00
16η αγωνιστική - Β2 ΕΠΣΗ - 2023-24

• 59' Γκολ για την Δόξα με τον Μονιάκη, όμως υποδείχθηκε σε θέση οφσάιντ.
  • Η Δόξα πατάει καλύτερα στον αγωνιστικό χώρο στην επανάληψη, απείλησε στο 56' με σουτ του Χρηστάκη.
  • Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου.
  • Ημίχρονο 7-0.
  • 45' Γκολ για τον Κόρακα! Ο Φουστανάκης με δυνατό σουτ κάνει το 7-0, με το πέμπτο προσωπικό του τέρμα στο παιχνίδι.
  • 37' Ο Καντζηλάκης απο κοντά δεν βρίσκει στόχο. Καλή στιγμή για τους φιλοξενούμενους να μειώσουν το σκορ.
  • 28' Ο Τζαγκαράκης με δυνατό σουτ έξω απο τη περιοχή, κάνει το 6-0.
  • 25' Πέμπτο γκολ για τον Κόρακα, με τον Χαμηλάκη με δυνατό σουτ να στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα!
  • 18' Διαστάσεις θριάμβου απο νωρίς στο παιχνίδι ,με τον Φουστανάκη να σημειώνει καρέ τερμάτων!
  • 15' Χατ-τρικ απο τον Φουστανάκη σε μόλις 15 λεπτά παιχνιδιού, με τον ποδοσφαιριστή του Κόρακα, να εκμεταλλεύεται λάθος στην άμυνα της Δόξα και να σουτάρει απο κοντά κάνοντας το 3-0.
  • 8' Γκολ για τον Κόρακα! Ο Φουστανάκης με κεφαλιά, έκανε το 2-0.
  • 1' Γκολ για τον Κόρακα! Ο Φουστανάκης εκμεταλλευόμενος λάθος στην άμυνα των φιλοξενούμενων, έγινε αποδέκτης της μπάλας και κατάφερε να την στείλει στα δίχτυα, κάνοντας νωρίς-νωρίς το 1-0.
  • 1' Έναρξη του αγώνα.