ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ

09/12/2023 18:30
9η αγωνιστική - Β2 ΕΠΣΗ - 2023-24

• Τέλος 0-5!
  • Γκολ για τους Κουνάβους με τον Γκιαουράκη στο 85', κακή εκτίμηση από τον κίπερ των γηπεδούχων!
  • 79' Κεφαλιά Καλογεράκη, μπλοκάρει ο κίπερ των Κουνάβων!
  • Ο Μαυρόπουλος δοκιμάζει ένα σουτ λίγο μετά το κέντρο, στέλνοντας τη μπάλα στα δίχτυα για το 0-4!
  • 70' Ευκαιρία για τους Κουνάβους, με τον Δρετάκη να πραγματοποιεί σπουδαία απέκρουσε.
  • 58' Σουτ Γριβάκη, η μπάλα πέρασε άουτ.
  • Σέντρα στην επανάληψη!
  • Ημίχρονο!
  • 31' Κοντά στο 0-4 οι Κουνάβοι, με την προβολή του Καμαράτου να περνάει άουτ.
  • 29' Ο Καμαράτος εκμεταλλεύεται λάθος στην άμυνα της Δόξας Ηρακλείου, πλασάρει εύστοχα για το 0-3.
  • 22' Ωραία ανάπτυξη από τους Κουνάβους, ο Κυπριωτάκης έκοψε παράλληλα στον Πολίτη, ο οποίος από το ύψος της μικρής περιοχής έστειλε την μπάλα άουτ.
  • 13' Στην εξέλιξη της φάσης εκτελέστηκε το κόρνερ, ο Μαυρόπουλος από τη μικρή περιοχή πήρε τη κεφαλιά, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι!
  • 12' Νέα καλή στιγμή για τους Κουνάβους, σουτ του Κυπριωτάκη από τα όρια της περιοχής, η μπάλα κόντραρε και κατέληξε κόρνερ.
  • 9' Ο Καμαράτος δοκίμασε ένα ανάποδο ψαλιδάκι, μπλόκαρε ο Δρετάκης.
  • 5' Ο Μακράκης έκανε το σουτ, απέκρουσε ο Δρετάκης, ο Πολίτης από κοντά πήρε το ριμπάουντ και έκανε το 0-2.
  • 2' Τεράστια ευκαιρία με τον Μακράκη, εξ' επαφής με το κεφάλι δεν μπόρεσε να στείλει την μπάλα στα δίχτυα!
  • ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΥΝΑΒΟΥΣ ΜΕ ΤΟ.. ΚΑΛΗΜΕΡΑ! Ο Ζωγραφάκης έκοψε ωραία στον Πολίτη, ο οποίος με σουτ έκανε το 0-1!