ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΟΑΝ

30/04/2023 16:00
Γ Εθνική - 5ος όμιλος - 26η αγωνιστική 2022-23

42' ΓΚΟΛ Μελισσόπουλος Αλέξανδρος

• Τελευταίο σφύριγμα, ο ΑΟΑΝ επικράτησε 0-1 και παραμένει στη κατηγορία, ακολουθεί αναλυτικό ρεπορτάζ.
  • 72' Μετά απο εκτέλεση φάουλ του Μενδρινού, ο Γιαγκιόζης βγαίνει απομακρύνει και στη συνέχεια ο Τσανάι εντυπωσιακά διώχνει πιο μακριά.
  • 60' Μετά απο γέμισμα του Ρόππα, ο Γιαγκιόζης με τα ακροδάχτυλα διώχνει σε κόρνερ.
  • 57' Δυνατό σουτ του Χαρίτου έξω απο τη περιοχή, αμυντικός έβαλε κόντρα και σταμάτησε τη πορεία της μπάλας, αποσοβώντας τον κίνδυνο.
  • 50' Σουτ του Μηνά, η μπάλα πέρασε άουτ.
  • 49' Μελισσόπουλος μπήκε στη περιοχή, τον έσπρωξε ο Βάττης εντός περιοχής, ζήτησε πέναλτι αλλά δεν δόθηκε.
  • 46' Σουτ Μουκίδη απο κοντά, η μπάλα πήρε ύψος και πέρασε άουτ.
  • Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο!
  • Ημίχρονο στο Κερατσίνι με τον ΑΟΑΝ να βρίσκεται μπροστά στο σκορ.
  • ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΟΑΝ! Μετά απο μπαλιά του Χύζι, ο Μελισσόπουλος με κεφαλιά έκανε το 0-1!
  • 36' Φάουλ σε καλό σημείο για τον ΑΟΑΝ! Εκτελέστηκε το φάουλ από τον Μηνά, η μπάλα χτύπησε στο πρόσωπο αμυνόμενου και έχουμε προσωρινή διακοπή.
  • Συμπληρώνουμε 15 λεπτά παιχνιδιού, με το παιχνίδι να είναι αρκετά δυνατό.
  • 1' Σέντρα στο παιχνίδι.
  • Οι δύο ομάδες έχουν ολοκληρώσει το ζέσταμά τους και αναμένεται σύντομα να επιστρέψουν στον αγωνιστικό χώρο για την έναρξη του παιχνιδιού.
  • Η γηπεδούχος ομάδα του Κερατσινίου, θέλει δύο αποτελέσματα, νίκη ή ισοπαλία για να εξασφαλίσει τη παραμονή. Από την άλλη, ο ΑΟΑΝ, παίζει τα... ρέστα του, καθώς θα χρειαστεί μόνο νίκη, για να μπορέσει να πανηγυρίσει.
  • Καλησπέρα σας απο το γήπεδο του Κερατσινίου, εδώ όπου σε λίγη ώρα θα αναμετρηθούν Κερατσίνι και ΑΟΑΝ για την τελευταία αγωνιστική του 5ου ομίλου της Γ Εθνικής κατηγορίας.