14η αγωνιστική - Γ Εθνική

• ΤΕΛΟΣ!
  • Εκτό γκολ για τον ΠΟΑ με τον Γιακουμάκη!
  • Στην εξέλιξη της φάσης ο Λουμπάκης με σουτ κάνει το 5-0!
  • 80' Σέντρα σουτ του Γωνιανάκη, σε κόρνερ ο Μπονατάκης.
  • 76' Καϊμακαμούδης και 4-0 ο ΠΟΑ!
  • 70 ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΑ! Πάσα Νύκταρη, τετ α τετ Μέμος από τα αριστερά, σούταρε για το 3-0.
  • Έξι κίτρινες κάρτες από τον ρέφ, σχεδόν 10 οφσάιντ για τον ΠΟΑ!
  • 50' Μακρινό σουτ του Σπανού, μπλόκαρε ο Καβουσάκης.
  • 47' Μετά από εκτέλεση φάουλ, κεφαλιά Καλύκα, η μπάλα πέρασε άουτ.
  • Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος!
  • Ημίχρονο στο Ατσαλένιο, ΠΟΑ - Ατρόμητος Πειραιά 2-0.
  • 40' Σουτ του Ζέλιου έξω από τη περιοχή, η μπάλα πέρασε άουτ.
  • 30' Μακρινό σουτ από τα αριστερά της περιοχής του Νύκταρη, η μπάλα πέρασε άουτ.
  • 27' Τρομερό σουτ του Βουργιά, εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Μπονατάκης.
  • 22' Ατομική προσπάθεια του Καϊμακαμούδη, έκανε το σουτ έξω από τη περιοχή, λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι του Μπονατάκη.
  • ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΑ (15'): Βαθιά μπαλιά στην πλάτη της άμυνας, ο Σφυρογιαννάκης προλαβαίνει τον Μπονατάκη, έκανε το πλασέ σε κενή εστία για το 2-0!
  • ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΑ (10'): Μετά από εκτέλεση κόρνερ, η μπάλα έφτασε στον Βοργιά από το ύψος της μικρής περιοχής, ο οποίος με σουτ έγραψε το 1-0!
  • 6' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο, με τον Καβουσάκη να αποκρούει σουτ του Αλεξανδράκη!
  • 5' Ατομική ενέργεια Σφυρογιαννάκη, απέφυγε έναν αντίπαλο, έκανε το σουτ, μπλόκαρε ο Μπονοτάκης.
  • 3' Σέντρα του Μέμου από τα δεξιά, κεφαλιά Καϊμακαμούδη, η μπάλα πέρασε άουτ.