ΠΟΑ – ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ

25/02/2024 14:30
24η αγωνιστική - Γ Εθνική

Μέμος Γιώργος ΓΚΟΛ 7'
    52' KOKKINH Καλλιτσουνάκης Παρασκευάς

• ΤΕΛΟΣ!
  • 92' Σουτ Αρμένη η μπάλα πέρασε άουτ.
  • Είμαστε στις καθυστερήσεις ο ΠΟΑ κρατάει με άνεση το προβάδισμα του.
  • Ο ΠΟΑ έχει τον  έλεγχο, χωρίς να έχει απειληθεί μέχρι στιγμής.
  • 54' Ο Χαρίτος από θέση βολής έκανε το σουτ, μεγάλη επέμβαση από τον τερματοφύλακα του Υπάτου.
  • 52' Ανέτρεψε ο Καλλιτσουνάκης τον Νύκταρη, δεύτερη κίτρινη κάρτα, με δέκα το Ύπατο.
  • 46' Σουτ του Βοργιά έξω από τη περιοχή, λίγο δίπλα από το δοκάρι.
  • Σέντρα στην επανάληψη!
  • Ημίχρονο στο Ατσαλένιο!
  • 43' Εκτέλεση κόρνερ του Ρότσα, ο Γλυνός πήρε τη κεφαλιά ψηλά άουτ.
  • 39' Στη θέση του Ζέλιου ο Ψαρράς.
  • Πρόβλημα τραυματισμού για τον Ζέλιο, ο οποίος δείχνει πως δεν μπορεί να συνεχίσει.
  • Ο ΠΟΑ έχει τον έλεγχο του αγώνα, με πολύ σοβαρότητα, θέλοντας να αποφύγει τα λάθη που τον οδήγησαν στην ισοπαλία με την Αγία Παρασκευή.
  • 28' Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τα αριστερά της περιοχής, με γροθιές ο Χατζηγιαννάκης έδιωξε.
  • 23' Τη προσπάθεια του Καλλιτσουνάκη, μπλόκαρε ο Καβουσάκης.
  • 14' Φάουλ Ρότσα στο δεύτερο δοκάρι, ο Αλμπάνης έκανε τη προβολή, άουτ η μπάλα.
  • ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΑ (7'): Φανταστική μπαλιά του Λουμπάκη στην πλάτης της άμυνας, ο Μέμος υποδέχθηκε τρομερά την μπάλα, βρέθηκε απέναντι από τον Χατζηγιαννάκη και με ψύχραιμο πλασέ πέτυχε το 1-0!
  • 2' Πρώτη καλή στιγμή για τον ΠΟΑ, με τον Νύκταρη να εκτελεί ένα φάουλ από τα αριστερά, ο Λουμπάκης πήρε τη κεφαλιά, πάνω από τα δοκάρια του Χατζηγιαννάκη.