19η αγωνιστική - Γ Εθνική

• 1' Σέντρα στο παιχνίδι
  • 15 Πέναλτι για τον ΠΟΑ. Ο Νύκταρης ανατράπηκε μέσα στην περιοχή με τον διαιτητή να δείχνει την άσπρη βούλα
  • ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ για τον ΠΟΑ! Ο Νύκταρης ευστοχεί και κάνει το 1-0
  • 24' Σουτ Δημήτρουλα λίγο έξω από το δοκάρι του Καβουσάκη.
  • 34' Μεγάλη ευκαιρία για την Αγ. Παρασκευή, με τον Καβουσάκη να κάνει διπλή επέμβαση
  • 39' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ 2-0 ο ΠΟΑ! Ο Γιακουμάκης μπήκε στην περιοχή γύρισε την μπάλα και ο Νύκταρης με πλασέ έκανε το 2-0.
  • 45' Ψηλοκρεμαστό πλασέ Ψαρρά, τελευταία στιγμή ο Κοντοές διώχνει.
  • Μειώνει η Αγία Παρασκευή! Ο Αντωνέας με πλασέ μέσα από την περιοχή μειώνει σε 2-1.
  • Ημίχρονο στο Ατσαλένιο
  • Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο
  • 48' Γύρισμα Μέμμου παραλίγο αυτογκόλ για την Αγ. Παρασκευή, μπλόκαρε όμως ο Αραμπατζής.
  • 54' Γυριστό σουτ Νύκταρη μπλοκάρει ο Αραμπατζής!
  • 63' Σουτ Βοργιά χάνει τον έλεγχο ο Αραμπατζής και με διπλή προσπάθεια μάζεψε! Φωνές από τους γηπεδούχους ότι πέρασε η μπάλα την γραμμή.
  • 69' Τρομερή ενέργεια Μέμμου όπου βρήκε τον Νύκταρη με τον τελευταίο να σκοράρει με διπλή προσπάθεια κάνοντας το 3-1.
  • ΓΚΟΛ για την Αγ. Παρασκευή! Ο Σεφέρης με σουτ μέσα από την περιοχή κάνει το 3-2.
  • 90' ΓΚΟΛ για την Αγία Παρασκευή! Ο Θεοδωρίδης μετά από αναμπουμπούλα μέσα στην περιοχή με κοντινό πλασέ κάνει το 3-3.