ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ

05/12/2023 15:00
12η αγωνιστική - Γ Εθνική

• 87' Κάθετη μπαλιά Γροντή, πλασέ Ιγνατίδη 7-1 για τον Πανιώνιο.
  • 82' Ο Γροντής με απίθανο σουτ κάνει το 6-1 για τον Πανιώνιο.
  • 69' 5-1 ο Πανιώνιος. Λάθος στην άμυνα του Ερμή Ζωνιανών και ο Χριστόπουλος με δυνατό σουτ έκανε το 5-1.
  • 65' ΓΚΟΛ για τον Ερμή Ζωνιανών. Ο Κουκούλης σέντραρε, ο Κοζορώνης σούταρε και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 4-1.
  • 62' 4-0 για τον Πανιώνιο. Ο Παυλάκης γύρισε στον Ιγνατίδη, ο οποίος με αριστερό πλασέ σκοράρει.
  • 56' Απίθανο σουτ Μπουρλάκη και 3-0 ο Πανιώνιος.
  • Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.
  • Ημίχρονο στο Ελ Πάσο. Πανιώνιος - Ερμής Ζωνιανών 2-0.
  • ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟ (44'). Ο Χριστόπουλος εκτέλεσε το κόρνερ, ο Μπουρλάκης ανενόχλητος πήρε τη κεφαλιά, για το 2-0!
  • 44' Σουτ του Στούπη, απέκρουσε με δυσκολία ο Δεσποτόπουλος.
  • 43' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Χριστόπουλου, η μπάλα στο δοκάρι!
  • 39' Διαγώνιο σουτ του Μπουρλάκη, η μπάλα πέρασε άουτ.
  • 38' Κεφαλιά του Μπουρλάκη, εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Δεσποτόπουλος.
  • 31' Τρομερό σουτ του Γλυνού, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι!
  • ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟ (24'): Σέντρα Ποτουρίδη, κεφαλιά Γεμιστού και 1-0 για τον Πανιώνιο.
  • Στα πρώτα δεκαπέντε λεπτά, ο Πανιώνιος έχει τον έλεγχο, φτάνει εύκολα έξω από τη περιοχή του Ερμή, ωστόσο σταματάει στην κλειστή των φιλοξενούμενων. Από την άλλη, ο Ερμής προσπαθεί στις αντεπιθέσεις να «χτυπήσει», με κύριο εκφραστή τον Κεφαλούκο.
  • 11' Καλή στιγμή για τον Πανιώνιο, με τον Πότσι να παίρνει τη κεφαλιά από τη μικρή περιοχή, η μπάλα πέρασε άουτ.
  • 6' Σέντρα από τα δεξιά, ο Γλύνος στην κίνηση έκανε το σουτ, ψηλά άουτ η μπάλα.
  • Πρώτη φάση για τον Πανιώνιο, ο Γεμιστός πάσαρε στον Μπουρλάκη, ο οποίος έκανε το σουτ, κάπου κόντραρε και πέρασε κόρνερ.