07/02/2024 15:00
20η αγωνιστική - Γ Εθνική

• Το ματς
  • ΤΕΛΟΣ 2-2!
  • 89' Γκολ για τον Ερμή Ζωνιανών! Ο Σαρρής εκτέλεσε ένα φάουλ, η μπάλα άλλαξε πορεία και στα δίχτυα για το 2-2!
  • 87' Σουτ του Κέρι, μπλόκαρε ο Δερμιτζάκης.
  • Δραματικά τα τελευταία λεπτά στα Ζωνιανά, με τον Ερμή να ψάχνει την ισοφάριση!
  • 76' Διαγώνιο σουτ Αργουέλο, η μπάλα παράλληλα από την εστία.
  • Γκολ για τον Αλμυρό στο 60'. Ο Παπαδομιχελάκης, ανατράπηκε μέσα στην περιοχή, πέναλτι για τον Αλμυρό, με τον Καστελλιανάκη να ευστοχεί για το 1-2!
  • ΄47' Πρώτη φάση για τον Αλμυρό, με τον Κέρι να δοκιμάζει ένα σουτ, η μπάλα κόντραρε στον Σαρρή και κατέληξε κόρνερ.
  • Σέντρα στο δεύτερο μέρος!
  • Ημίχρονο στα Ζωνιανά. 1-1 το σκορ!
  • 44' Γκολ για τον Ερμή Ζωνιανών! Ο Σαρρής με σουτ μέσα από τη περιοχή, έγραψε το 1-1!
  • 39' Μεγάλη ευκαιρία για τον Αλμυρό, όταν από σέντρα, η μπάλα έφτασε στον Ρέγιες, ο οποίος έκανε το σουτ, με το σώμα σε κόρνερ ο Δερμιτζάκης.
  • 33' Ατομική ενέργεια Ρέγιες, απέφυγε έναν αντίπαλο, έκανε το σουτ από τα αριστερά της περιοχής, μπλόκαρε ο Δερμιτζάκης.
  • 20' Τεράστια ευκαιρία για τον Ερμή Ζωνιανών, όταν από σέντρα του Ακουίλο, ο Κωστάκης πήρε τη κεφαλιά, στέλνοντας τη μπάλα στο δοκάρι!
  • Γκολ για τον Αλμυρό! Καταπληκτική εκτέλεση φάουλ του Κέρη και 0-1 για τον Αλμυρό!
  • 10' Πρώτη φάση για τον Ερμή Ζωνιανών, με τον Αργκουέλο να κάνει το σουτ, η μπάλα πέρασε δίπλα από το δεξί δοκάρι του Χανιωτάκη.
  • 9' Σουτ του Καστελλιανάκη έξω από τη περιοχή, η μπάλα πέρασε πάνω από τα δοκάρια.
  • 2' Πρώτη φάση για τον Αλμυρό, με το σουτ του Ρέγιες, να περνάει λίγο έξω.