01/10/2023 15:00
4η αγωνιστική - Γ Εθνική

• 1' Σέντρα στο παιχνίδι
  • 3' Κόρνερ Χαντί μπλοκάρει ο τερματοφύλακας του Ελλοπιακού
  • 8' Ο Ελλοπιακός στην πρώτη καλή στιγμή κάνει το 1-0 με τον Ιγκμπιόνμπα να πλασάρει τον Χανιωτάκη για το 1-0.
  • 10' Σουτ Ρέγιες η μπάλα άουτ.
  • 21' Ξαφνικό σουτ Αγαπάκη έδιωξε ο Κυριαζής σε κόρνερ.
  • 24' Μεγάλη ευκαιρία για Αλμυρό.  Ο Χαντί σούταρε μέσα στην περιοχή η μπάλα κόντραρε πριν γίνει απειλητική προς την εστία του Κυριαζή.
  • 25' Ο Αλμυρός σκοράρει με τον Καστελλιανάκη, όμως αυτό ακυρώνεται για οφσάιντ στην αρχή της φάσης στην σέντρα του Λεόν.
  • 27' Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Αλμυρό. Ο Καστελλιανάκης έκανε σουτ στην κίνηση έδιωξαν πάλι οι αμυντικοί πριν καταλήξει στα δίχτυα.
  • 40' Σουτ Μεγάλου, διώχνει σε κόρνερ ο Χανιωτάκης.
  • Ημίχρονο: Ελλοπιακός-Αλμυρός 1-0
  • 46' Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.
  • 51' Ο Καστελλιανάκης με ξαφνικό σουτ νίκησε τον αντίπαλο τερματοφύλακα και έκανε το 1-1.
  • 57' Τεράστια ευκαιρία για τον Αλμυρό. Ο Κοιλιάρας σούταρε με τον Κυριαζή να διώχνει εντυπωσιακά σε κόρνερ.
  • 59' ΓΚΟΟΟΛ για τον Αλμυρό που κάνει την ανατροπή. Στην κόντρα επίθεση ο Λεόν πάσαρε έτοιμο γκολ στον Καστέλλο και αυτός με πλασέ κάνει το 1-2.
  • 77' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ελλοπιακό με τον Ρουπάκα να σουτάρει από την μικρή περιοχή η μπάλα πήγε άουτ.
  • 88' Στην κόντρα επίθεση ο Λεόν σούταρε η μπάλα λίγο άουτ.
  • Τέλος στο παιχνίδι. Μεγάλη νίκη για τον Αλμυρό!