ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ – ΑΛΜΥΡΟΣ

03/03/2024 15:00
25η αγωνιστική - Γ Εθνική

• Τελικό 0-0
  • Έχει πέσει ο ρυθμός, πολλά τα φάουλ και τα σφυρίγματα με συνέπεια καμία απο τις δύο ομάδες να μην δημιουργεί ευκαιρίες.
  • 57' Τεράστια ευκαιρία για τον ΑΟ Υπάτου, μετά απο σέντρα του Βαλμά, ο Ποτουρίδης με δυνατή κεφαλιά ανάγκασε τον Χανιωτάκη σε μεγάλη επέμβαση.
  • 56' Πλασέ του Κέρι απο το ύψος του πέναλτι, απελπιστικά άουτ η μπάλα.
  • 52' Σουτ του Ρεγιες, αποκρούει ο Γκλώτσος.
  • 46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο.
  • Ημίχρονο 0-0.
  • 41' Πλασέ του Πιερτζιάκομι απο κοντά, μπλοκάρει ο Γκλώτσος!
  • 40' Μετά απο εκπληκτική πάσα του Καστελλιανάκη, ο Ρέγιες απο κοντά με πλασέ στη κίνηση, σημάδεψε το οριζόντιο δοκάρι της εστίας του Γκλώτσου!
  • 31' Καλή στιγμή για τον ΑΟ Υπάτου με κεφαλιά του Σταμάτη, που πέρασε όμως άουτ.
  • 28' Αδύναμο σουτ Καστελλιανάκη, η μπάλα στην αγκαλιά του Γκλώτσου.
  • 10' Πρώτο δεκάλεπτο παιχνιδιού με τον Αλμυρό να ελέγχει τον ρυθμό και να έχει την κατοχή της μπάλας, προσπαθώντας να δημιουργήσει προϋποθέσεις για γκολ.
  • 7' Ο Αλμυρός σκοράρει με κεφαλιά του Παπαδομιχελάκη, όμως υποδείχθηκε σε θέση οφσάιντ. Το βίντεο βέβαια, δεν δικαιώνει τον διαιτητή του αγώνα.
  • 6' Σέντρα του Αγαπάκη, κακή συνεννόηση Γκλώτσου με αμυντικό, η μπάλα πέρασε απ' όλους, κόντραρε και κατέληξε κόρνερ.
  • 3’ Μακρινό σουτ Καστελλιανάκη, κατέληξε άουτ.