09/12/2023 15:00
12η αγωνιστική - Α1 ΕΠΣΗ - 2023-24

• ΤΕΛΟΣ!
  • Ευστοχεί ο Ζαμίδης για το 3-2!
  • 90' Πέναλτι για τον Ρωμανό!
  • Μετά από φάουλ ο Φερεντίνος έκανε την προβολή ο Κασσωτακης έκανε μεγάλη επέμβαση σε κενή εστία ο Πεκυ έστειλε την μπάλα αουτ.
  • 86' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟ με τον Πλευράκη. «Φωνές» για οσφάιντ από τους γηπεδούχους!
  • 82' Κόρνερ Μαυρομάτη, κεφαλιά Ανυφαντάκη και 2-1 για τον Ρωμανό!
  • ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΑΣΗ ΑΠΟ ΡΩΜΑΝΟ! Μετά από κόρνερ ο Χαλιλάι στο δεύτερο δοκάρι με δυνατό σουτ ισοφαρίζει!
  • ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟ! Μετά από φάουλ ο Κομσίου στο πρώτο δοκάρι με προβολή άνοιξε το σκορ!
  • 51' Σουτ του Κεφάκη, η μπάλα πέρασε άουτ.
  • 46' Σουτ του Χαρατσή, λίγο έξω.
  • Σέντρα στο δεύτερο μέρος!
  • Ημίχρονο στην Ελιά, 0-0!
  • Στην αντεπίθεση, ο Κεφάκης έκανε το διαγώνιο σουτ, άουτ η μπάλα.
  • 36’ λάθος στην άμυνα, ο Κομσίου πλάσαρε σε κενή εστία με τα πόδια εντυπωσιακά ο Κασσωτάκης.
  • 29’ σέντρα Κομνηνού Αντώνη δεν βρήκε την μπάλα όπως θα ήθελε ο Κεφάκης για να την σπρώξει στα δίχτυα.
  • 27’ φανταστική ανάπτυξη από Ρωμανό έκρυψε την μπάλα, από διαγώνια θέση ο Αντώνης Κομνηνός σούταρε η μπάλα στο δοκάρι!
  • 18' Σουτ Ντρεϊάι μέσα από τη περιοχή, η μπάλα πέρασε άουτ.
  • 8' Σουτ Χαρατσή, η μπάλα πέρασε άουτ.
  • 6’ σκοράρει ο Ψωρογιάννης με πλασέ γυρίζει πίσω την φάση ο διαιτητής για επιθετικό φάουλ και ακυρώνεται το γκολ. Παράπονα από Χερσόνησο.