ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΠΑΝΟΜ

28/10/2023 16:00
6η αγωνιστική - Α1 ΕΠΣΗ - 2023-24

• 66’ εκτέλεση φάουλ Νικολι η μπάλα άουτ.
  • 54’ μπαλια Αρχοντάκη, για Φρόκου, βγαίνει το τέρμα τη τελευταία στιγμή και διώχνει με τα πόδια
  • 52’’ βγαίνει στην επίθεση ο Αρχοντάκης αλλά κόβει τη τελευταία στιγμή σε κόρνερ ο Διαμαντάκης
  • ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟ! Φρόκου με σουτ κάνει το 5-2!
  • Σέντρα στο δεύτερο
  • Αλλαγή τερματοφύλακα στο ημίχρονο για ΠΑΝΟΜ Γκέγκα αντί Κανετάκη.
  • ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟ! 46’ ο Φροκου βγαίνει στην κόντρα και κρεμάει τον τερματοφύλακα για το 4-2!
  • ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΡΣΟΝΗΣΟ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΟΠΗ! Ο Κομσίου με τρομερή ενέργεια και δυνατό σουτ κάνει το 3-2 στο 41'!
  • ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟ! Κόρνερ Καπετανάκη, κεφαλιά Κομσίου και 2-2 στο 37'!
  • ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΟΜ! 29’ αδράνεια στην άμυνα της Χερσονήσου, επωφελήθηκε ο Ρούκα, που από κοντά πλάσαρε κάνοντας το 1-2!
  • 26' Νέο σουτ του Φρόκου, ίδια κατάληξη.
  • 22’ σουτ του Φρόκου, η μπάλα αουτ.
  • 16’ βγαίνει ωραία από τα δεξιά ο Ψωρογιάννης και σουτάρει αλλά ο Κανετάκης μπλοκάρει.
  • 14' Μεγάλη ευκαιρία για ΠΑΝΟΜ με τον Νίκολι από κοντά να μην μπορεί να «νικήσει» τον Δημαράκη που διώχνει με τα πόδια.
  • ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΟΜ! Λάθος γύρισμα του Ζαρκαδούλα επωφελήθηκε ο Ξυλούρης, που βγήκε απέναντι από τον τερματοφύλακα και με υποδειγματικό πλασέ έκανε το 1-1.
  • ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΟ... ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟ! Μετά από λάθος συνεννόηση ο Τζανάκης γύρισε με το κεφάλι πίσω τη μπάλα αλλά κατέληξε στα δίχτυα και έγινε το 1-0 στο 5'!