ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ

09/03/2024 15:30
24η αγωνιστική - Α1 ΕΠΣΗ - 2023-24

• 87' ΓΚΟΛ 2-1 για την Χερσόνησο! Ο Φρόκου ευστοχεί από την άσπρη βούλα και βάζει την ομάδα του μπροστά στο σκορ.
  • 86' Πέναλτι για την Χερσόνησο! Ο Φραγκούλης ανέτρεψε τον Φρόκου μέσα στην περιοχή.
  • 84' Σουτ Λούκας η μπάλα λίγο έξω.
  • 75' Σουτ Λούκας η μπάλα άλλαξε πορεία και μπλόκαρε ο τερματοφύλακας της Δαμάστας
  • 68' ΓΚΟΛ για την Δαμάστα!  Ο Κόκκινος Ανδρέας έκανε σέντρα-σουτ η μπάλα πέρασε από όλους και κατέληξε στα δίχτυα για το 1-1
  • 66' Πλασέ Γιάννη Κόκκινου με δυσκολία ο Δημαράκης.
  • 61' ΓΚΟΛ για την Χερσόνησο Ο Αρχοντάκης εκτέλεσε φάουλ και ο Ντελάκης με κεφαλιά κάνει το 1-0.
  • 60' Τεράστια ευκαιρία για την Δαμάστα! Μετά από κάθετη του Κατσαρού ο Ανδρ. Κόκκινος βγήκε τετ α τετ, πλάσαρε στην κίνηση, όμως ο Δημαράκης έδιωξε με τα πόδια.
  • 60' Μακρινό σουτ Ζερβάκη πάνω από τα δοκάρια
  • 55' Ο Λούκας ζήτησε πέναλτι σε μαρκάρισμα μέσα στην περιοχή ο κ. Δρακωνάκης του έδειξε κάρτα για θέατρο
  • 46' Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος
  • Ημίχρονο χωρίς γκολ στο Χερσόνησος-Δαμάστα
  • 43' Σουτ Νίκου Κόκκινου λίγο άουτ
  • 37' Μακρινό σουτ Νίκου Κόκκινου μπλόκαρε ο Δημαράκης
  • 33' Αδύναμο σουτ Φρόκου εύκολα ο τερματοφύλακας της Δαμάστας
  • 30' Τρομερό σουτ Μπεν, η μπάλα στο δοκάρι.
  • 7' Σουτ Ι. Κόκκινου η μπάλα κόντραρε και κατέληξε λίγο έξω από το δοκάρι του Δημαράκη
  • 3' Κόρνερ Ντρείάι κεφαλιά Ντελάκη άουτ.