Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (2/10)

Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

Αναλυτικά:

10:30 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC Φινλανδία

11:30 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC 2021 Φινλανδία

12:00 Novasports 3HD
Ολυμπιακός Κ19 – Παναθηναϊκός Κ19 Super League

12:30 ΕΡΤ3
Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών

13:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Καρσίγιακα – Μπαχτσεσεχίρ Τουρκικό Πρωτάθλημα

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 2HD
Κόβεντρι – Φούλαμ EFL Championship

15:00 Novasports 1HD
Οσασούνα – Ράγιο Βαγιεκάνο La Liga

15:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Μπεσίκτας – Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Σαλερνιτάνα – Τζένοα Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 Sofia Open

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Βόλος ΝΠΣ – Αστέρας Τρίπολης Super League

16:30 Novasports 6HD
Χέρτα – Φράιμπουργκ Bundesliga

16:30 Novasports 5HD
Στουτγάρδη – Χόφενχαϊμ Bundesliga

16:30 Novasports 4HD
Βόλφσμπουργκ – Γκλάντμπαχ Bundesliga

16:30 Novasports 3HD
Ντόρτμουντ – Αουγκσμπουργκ Bundesliga

16:55 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 Americas – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Λιντς – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπέρνλι – Νόριτς Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Τσέλσι – Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ

17:00 ΕΡΤ3
ΠΑΟΚ – Λαύριο Stoiximan Basket League

17:00 ΕΡΤ Sports 1
Λάρισα – Κολοσσός Ρόδου Basket League

17:00 Novasports Start
Κάρντιφ – Ρέντινγκ EFL Championship

17:15 Novasports 1HD
Μαγιόρκα – Λεβάντε La Liga

17:50 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP Americas – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 Sofia Open

18:00 Novasports 2HD
Μονπελιέ – Στρασμπούρ Ligue 1

18:25 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC Φινλανδία

18:50 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 Americas – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Μούρθια – Μάλαγα ACB Liga Endesa

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Ντιναμό Μόσχας – Κρασνοντάρ Ρωσικό Πρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Τορίνο – Γιουβέντους Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπράιτον – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ

19:30 Novasports 4HD
Κάντιθ – Βαλένθια La Liga

19:30 Novasports 3HD
Λειψία – Μπόχουμ Bundesliga

20:00 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC Φινλανδία

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Πόρτο – Πάσος Φερέιρα Liga Portugal

20:00 ΕΡΤ3
Περιστέρι – Προμηθέας Basket League

20:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 Μηχανοκίνητα

20:30 Novasports Prime
Άρης – Απόλλων Σμύρνης Super League

21:00 COSMOTE SPORT 9 HD
WTA 500 Chicago Fall Tennis Classic

21:25 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP Americas – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 4

21:30 Novasports 3HD
Νυρεμβέργη – Ανόβερο Bundesliga 2

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD
Μπούργκος – Ανδόρα ACB Liga Endesa

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Σασουόλο – Ίντερ Serie A

22:00 Novasports 2HD
Νις – Μπρεστ Ligue 1

22:00 Novasports 1HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα La Liga

22:05 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Αρούκα – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga Portugal

23:00 COSMOTE SPORT 9 HD
WTA 500 Chicago Fall Tennis Classic

23:05 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2

Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.