Το πρόγραμμα της Super League από την 6η έως τη 17η αγωνιστική

Η διοργανώτρια αρχή του πρωταθλήματος ανακοίνωσε το αναλυτικό πρόγραμμα της Σούπερ Λίγκας από την 6η έως τη 17η αγωνιστική.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/10

  • 18:15 Απόλλων Σμύρνης-Αστέρας Τρίπολης
  • 20:30 Παναθηναϊκός-Ιωνικός

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/10

  • 16:00 Παναιτωλικός-ΟΦΗ
  • 16:00 ΠΑΟΚ-Βόλος
  • 20:30 ΑΕΚ-Ατρόμητος
  • 20:30 ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός

ΔΕΥΤΕΡΑ 18/10

  • 19:30 Λαμία-Αρης

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/10

  • 18:15 Ατρόμητος-Ιωνικός
  • 19:00 Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΣ Γιάννινα
  • 20:30 Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/10

  • 16:00 Βόλος-ΑΕΚ
  • 16:00 Αρης-Παναιτωλικός
  • 18:15 ΟΦΗ-Λαμία
  • 20:30 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/10

  • 19:30 Παναιτωλικός-Ολυμπιακός
  • 19:30 ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης

ΚΥΡΙΑΚΗ 31/10

  • 15:00 Λαμία-Ατρόμητος
  • 17:15 Παναθηναϊκός-ΟΦΗ
  • 19:30 ΑΕΚ-Αρης
  • 19:30 ΠΑΣ Γιάννινα-Αστέρας Τρίπολης

ΔΕΥΤΕΡΑ 1/11

  • 19:30 Ιωνικός-Βόλος

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/11

  • 17:15 ΟΦΗ-Ατρόμητος
  • 17:15 ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός
  • 19:30 Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/11

  • 15:00 Αστέρας Τρίπολης-Λαμία
  • 17:15 Βόλος-Αρης
  • 19:30 Ολυμπιακός-Ιωνικός
  • 19:30 Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/11

  • 15:00 Βόλος-ΟΦΗ
  • 19:30 Αρης-ΠΑΣ Γιάννινα
  • 19:30 Ιωνικός-Αστέρας Τρίπολης

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/11

  • 17:15 Παναιτωλικός-Απόλλων Σμύρνης
  • 19:30 ΑΕΚ-Ολυμπιακός
  • 19:30 Ατρόμητος-ΠΑΟΚ

ΔΕΥΤΕΡΑ 22/11

  • 19:30 Λαμία-Παναθηναϊκός

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/11

  • 17:15 Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος
  • 19:30 Απόλλων Σμύρνης-Λαμία
  • 19:30 ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/11

  • 15:00 Ολυμπιακός-Βόλος
  • 15:00 ΟΦΗ-Ιωνικός
  • 19:30 Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός
  • 19:30 ΠΑΟΚ-Αρης

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/12

  • 17:15 Βόλος-Παναιτωλικός
  • 17:15 Ατρόμητος-Απόλλων Σμύρνης
  • 19:30 ΟΦΗ-Ολυμπιακός

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/12

  • 17:15 Ιωνικός-ΠΑΟΚ
  • 19:30 ΑΕΚ-Παναθηναϊκός
  • 19:30 Αρης-Αστέρας Τρίπολης

ΔΕΥΤΕΡΑ 6/12

  • 19:30 Λαμία-ΠΑΣ Γιάννινα

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/12

  • 17:15 Παναθηναϊκός-Ατρόμητος
  • 17:15 ΠΑΣ Γιάννινα-Βόλος
  • 19:30 Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ
  • 19:30 Παναιτωλικός-Ιωνικός

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/12

  • 15:00 Απόλλων Σμύρνης-ΟΦΗ
  • 17:15 ΠΑΟΚ-Λαμία
  • 19:30 Ολυμπιακός-Αρης

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡΙΤΗ 14/12

  • 17:15 Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός

ΤΕΤΑΡΤΗ 15/12

  • 17:15 Λαμία-Βόλος
  • 17:15 ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΟΚ
  • 19:30 Απόλλων Σμύρνης-Παναθηναϊκός
  • 19:30 Ατρόμητος-Ολυμπιακός

ΠΕΜΠΤΗ 16/12

  • 17:15 ΟΦΗ-Αρης
  • 19:30 Ιωνικός-ΑΕΚ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/12

  • 19:30 Παναιτωλικός-Ατρόμητος

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/12

  • 15:00 Ολυμπιακός-Λαμία
  • 17:15 Βόλος-Απόλλων Σμύρνης
  • 19:30 Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα
  • 19:30 ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης

ΔΕΥΤΕΡΑ 20/12

  • 19:30 ΑΕΚ-ΟΦΗ
  • 19:30 Αρης-Ιωνικός

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡΙΤΗ 4/1

  • 17:15 ΠΑΣ Γιάννινα-Ιωνικός
  • 19:30 Αστέρας Τρίπολης-ΟΦΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 5/1

  • 17:15 Ατρόμητος-Βόλος
  • 17:15 Λαμία-ΑΕΚ
  • 19:30 Απόλλων Σμύρνης-Ολυμπιακός
  • 19:30 ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός
  • 21:30 Παναθηναϊκός-Αρης

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/1

  • 19:30 ΟΦΗ-ΠΑΣ Γιάννινα

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1

  • 15:00 Αρης-Ατρόμητος
  • 15:00 Παναιτωλικός-Λαμία
  • 17:15 Βόλος-Παναθηναϊκός
  • 19:30 ΑΕΚ-ΠΑΟΚ
  • 15:00 Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης

ΔΕΥΤΕΡΑ 10/1

  • 19:30 Ιωνικός-Απόλλων Σμύρνης
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.