Πρόγραμμα αγώνων της Α1 από τη 2η έως και την 5η αγωνιστική!

Η ΕΠΣΗ έκανε γνωστό το πρόγραμμα των αγώνων της Α1 από τη 2η έως και την 5η αγωνιστική, ενώ η πέμπτη αγωνιστική θα διεξαχθεί ημέρα Τετάρτη!

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α1 από την 2η έως και την 5η αγωνιστική έχει ως εξής: 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ               ΩΡΑ 16:00      ΔΑΜΑΣΤΑ-ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 16:00      ΜΙΝΩΙΚΗ-ΠΑΝΟΜ
ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                        ΩΡΑ 16:00      ΕΓΟΗ-ΒΟΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ        ΛΙΝΤΟ                        ΩΡΑ 16:00      ΑΕΚ- ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΧΟΥ                     ΩΡΑ 16:00      ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΜΟΙΡΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ             ΩΡΑ 16:00      ΑΟΤ-ΑΣΙΤΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                 ΩΡΑ 16:00      ΠΑΟΚ-ΡΩΜΑΝΟΣ
ΟΦΑ-ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                   ΩΡΑ 16:00      ΜΟΙΡΕΣ-ΑΕΚ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 16:00      ΒΟΝΗ-ΜΙΝΩΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ             ΩΡΑ 16:00      ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ-ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ             ΩΡΑ 16:00      ΤΡΙΤΩΝΙΑ-ΟΦΑ
ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                   ΩΡΑ 16:00      ΠΑΝΟΜ-ΔΑΜΑΣΤΑ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                    ΩΡΑ 16:00      ΑΣΙΤΕΣ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                       ΩΡΑ 16:00      ΡΩΜΑΝΟΣ-ΑΟΤ
ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                       ΩΡΑ 16:00      ΕΓΟΗ-ΠΑΟΚ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ      ΩΡΑ 16:00     ΟΦΑ-ΠΑΝΟΜ
ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ          ΩΡΑ 16:00     ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 16:00      ΜΙΝΩΙΚΗ-ΠΑΟΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 16:00      ΤΡΙΤΩΝΙΑ-ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 16:00      ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ-ΜΟΙΡΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                        ΩΡΑ 16:00      ΑΕΚ-ΑΣΙΤΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ               ΩΡΑ 16:00      ΔΑΜΑΣΤΑ-ΒΟΝΗ
ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ             ΩΡΑ 16:00      ΑΟΤ-ΕΓΟΗ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ              ΩΡΑ 16:00      ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ-ΜΟΙΡΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                    ΩΡΑ 16:00      ΠΑΝΟΜ-ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                     ΩΡΑ 16:00      ΑΣΙΤΕΣ-ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ        ΩΡΑ 16:00      ΒΟΝΗ-ΟΦΑ
ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                        ΩΡΑ 16:00      ΡΩΜΑΝΟΣ-ΑΕΚ
ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ              ΩΡΑ 16:00      ΠΑΟΚ-ΔΑΜΑΣΤΑ
ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                        ΩΡΑ 16:00      ΕΓΟΗ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 16:00      ΜΙΝΩΙΚΗ-ΑΟΤ

Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.