Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (4/9)

Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

Αναλυτικά:

11:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 3 Ζάντβουρτ, Ολλανδία – 1ος αγώνας

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 – Γκραν Πρι Ολλανδίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 – Γκραν Πρι Ολλανδίας Κατατακτήριες Δοκιμές

15:55 ΕΡΤ2
Formula 1 – Γκραν Πρι Ολλανδίας Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Φινλανδία – Καζακστάν Ευρωπαϊκά Προκριματικά

17:00 SDNA WEB TV
Παναθηναϊκός – Απόλλων Πάτρας

17:25 COSMOTE SPORT 5 HD
W Series Ζάντβουρτ, Ολλανδία – Αγώνας

18:00 Novasports Prime
Μονακό – Περιστέρι Tournament against COVID-19

18:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Βόλος ΝΠΣ – Νίκη Βόλου Φιλικός Αγώνας

18:00 ΕΡΤ Sports 2
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών, Βελιδράδι, μικρός τελικός Βόλεϊ

18:30 ΕΡΤ3 Βέλγιο – Ελλάδα
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών

18:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 3 Ζάντβουρτ, Ολλανδία – 2ος αγώνας

19:00 Eurosport 1
Μαρία Σάκκαρη – Πέτρα Κβίτοβα US Open

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Σλοβενία – Μάλτα Ευρωπαϊκά Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Κύπρος – Ρωσία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Λετονία – Νορβηγία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Ιρλανδία – Αζερμπαϊτζάν Ευρωπαϊκά Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Σερβία – Λουξεμβούργο Ευρωπαϊκά Προκριματικά

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Κίελο – Λέμγκο Bundesliga χάντμπολ

20:30 Novasports Prime
Ολυμπιακός – Λαύριο Tournament against COVID-19

21:00 ΕΡΤ3
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Βόλεϊ Γυναικών Τελικός

21:30 ΕΡΤ Sports 2
Σερβία – Πολωνία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD
Νήσοι Φερόες – Δανία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD
Γιβραλτάρ – Τουρκία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD
Σκωτία – Μολδαβία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 6 HD
Ισραήλ – Αυστρία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Σλοβακία – Κροατία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Ουκρανία – Γαλλία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Ολλανδία – Μαυροβούνιο Ευρωπαϊκά Προκριματικά

22:00 Novasports 1HD
Αλμερία – Μάλαγα Β’ Ισπανίας

23:45 COSMOTE SPORT 7 HD
UFC Fight Night Ντέρεκ Μπράνσον – Ντάρεν Τιλ