![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2021/08/anagennisi-ierapetras-gioychtas2.jpg)
Στο τρίτο και τελευταίο χρονικά παιχνίδι του Μαρκομιχελάκειου Τουρνουά ο Γιούχτας αντιμετωπίζει τον Εργοτέλη, ενώ έγιναν γνωστές οι συνθέσεις των δύο ομάδων.
Για τον Γιούχτα θα αγωνιστούν οι: Κολλιας, Τζανής, Κασσωτακης, Παχακης, Φραγκουλακης, Κοντογιαννης, Δωματας, Γελαδαρης, Νυκταρης, Κατσικοκερης, Ραπτακης.
Από την άλλη πλευρά ο Νίκος Μπαδήμας παρατάσσει 11άδα με αλλαγές σε σχέση με το παιχνίδι κόντρα στην Αναγέννηση και την 11άδα αποτελούν οι: Τζελέπης, Μίκο, Κόλα, Πατελάκης, Πάγια, Σερβιλάκης, Αλεξάκης, Μπουτσάκης, Μπουρσέλης, Αζίζι, Αρντίτ.