![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2021/07/remigiakis.jpg)
Σε μία πολύ σημαντική μεταγραφική κίνηση προχώρησε η Μινωική καθώς απέκτησε τον έμπειρο αμυντικό Γιώργο Ρεμιγιάκη, ο οποίος επιστρέφει και πάλι στην ομάδα!
Σε μία ακόμη μεταγραφική κίνηση προχώρησε η ομάδα της Μινωικής καθώς απέκτησε τον Γιώργο Ρεμιγιάκη ο οποίος επιστρέφει και πάλι στην ομάδα!
Ο έμπειρος, έκανε τα πρώτα του ποδοσφαιρικά βήματα στον Ανδρογέα, ενώ ακολούθησαν αρχικά η Αναγέννηση Δυτικών Προαστίων, η Μινωική, το Μεταξοχώρι, ο Δίας, η Τύλισος και ξανά αγωνίστηκε με το Μεταξοχώρι τη σεζόν 2019-20, όμως ένα πρόβλημα στον χιαστό τον ανάγκασε να μείνει εκτός δράσης.
ADVERTISING
Ο ίδιος, υποβλήθηκε σε χειρουργική επέμβαση για αποκατάσταση της ρήξης χιαστού που είχε υποστεί και πλέον έρχεται να δώσει σημαντικές λύσεις στα μετόπισθεν της ομάδας του Μπάμπη Ντάγκινη.