Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (22/05)

Στην τελική ευθεία έχουν μπει τα κορυφαία πρωταθλήματα της Ευρώπης τα οποία ξεκινάνε από σήμερα την τελευταία τους αγωνιστική, με μεγάλο ενδιαφέρον τόσο στην κατάκτηση του πρωταθλήματος, όσο και στη «μάχη» της παραμονής! Ωστόσο, η αναμέτρηση όπου ξεχωρίζει είναι ο τελικός Κυπέλλου, ανάμεσα σε Ολυμπιακό και ΠΑΟΚ!

Αναλυτικά οι μεταδόσεις του Σαββάτου:

10:00 COSMOTE SPORT 7 HD
WRC SS9 Viera Do Minho 1, Πορτογαλία

11:05 COSMOTE SPORT 7 HD
WRC SS10 Cabeceiras do Basto 1, Πορτογαλία

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Κάμερον Νόρι – Άρθουρ Ρίντερνκνες ATP 250

12:20 COSMOTE SPORT 7 HD
WRC SS11 Amarante 1, Πορτογαλία

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 – Grand Prix Μονακό ελεύθερα δοκιμαστικά 3

14:30 Novasports 2HD
Μπρέντφορντ – Μπόρνμουθ EFL Championship

14:45 ΕΡΤ3
Καλαμάτα ΠΣ – Ρόδος Football League

14:50 Eurosport 2
Superbike: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αραγονία Α’ αγώνας

15:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Φενέρμπαχτσε – Καρσίγιακα Τουρκικό Πρωτάθλημα

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Λορέντσο Μουσέτι – Στέφανος Τσιτσιπάς Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 – Grand Prix Μονακό Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00 ΕΡΤ2
Formula 1 – Grand Prix Μονακό Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00 Eurosport 2
Superbike: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αραγονία Α’ αγώνας

16:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Ίσταντς – ΑΕΚ EHF European Cup

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Στουτγκάρδη – Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Βέρντερ Βρέμης – Γκλάντμπαχ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Κολωνία – Σάλκε Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου – Άουγκσμπουργκ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Ντόρτμουντ – Λεβερκούζεν Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Ζενίτ VTB United League

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon

18:00 ΕΡΤ Sports 1
Προμηθέας – Λαύριο Basket League

18:00 ΕΡΤ Sports 2
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός Α1 Γυναικών

18:10 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 2 Μόντε Κάρλο, Μονακό – 3ος αγώνας

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Έλτσε – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Έιμπαρ – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Βαγιαδολίδ – Ατλέτικο Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Ουέσκα – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μαδρίτης Ιππασία

20:00 Novasports 4HD
PGA Championship Γκολφ

20:30 Novasports 2HD
Σουόνσι – Μπάρνσλι EFL Championship

21:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Μιλγουόκι Μπακς – Μαϊάμι Χιτ NBA Playoffs

21:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Κύπελλο Ελλάδας

21:00 COSMOTE SPORT 7 HD
WRC SS15 Porto – Foz 1, Πορτογαλία

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD
Τενερίφη – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa

21:45 Novasports 5HD
Σαμπντόρια – Πάρμα Serie A

21:45 Novasports 3HD
Κροτόνε – Φιορεντίνα Serie A

21:45 Novasports 1HD
Κάλιαρι – Τζένοα Serie A

23:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Λος Άντζελες Κλίπερς – Ντάλας Μάβερικς NBA Playoffs