Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (24/4)

Γεμάτο δράση είναι το τηλεοπτικό πρόγραμμα για σήμερα Σάββατο 24 Απριλίου, με αναμετρήσεις σε ποδόσφαιρο, μπάσκετ και τένις να δίνουν και να παίρνουν μπροστά στις οθόνες σας.

Aναλυτικά:

10:15 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC Stojdraga Gornja Vas 1, Κροατία

11:05 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC Krasic Vrskovak 1, Κροατία

12:00 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC Vinksi Vrh Duga Resa 1, Κροατία

12:00 ΕΡΤ3
Καβάλα – Βέροια Football League

12:00 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

13:45 ANT1
Ο Δρόμος προς το Euro

14:00 Youtube
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός A1 Μπάσκετ Γυναικών

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Πάντερμπορν – Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2

14:00 Novasports 2HD
Σεντ Ετιέν – Μπρεστ Ligue 1

14:30 ΕΡΤ3
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Γιανίκ Σίνερ – Στέφανος Τσιτσιπάς Barcelona Open

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Λίβερπουλ – Νιουκάσλ Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 3HD
Μπόρνμουθ – Μπρέντφορντ EFL Championship

15:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Γκορένιε Βελένιε – ΑΕΚ EHF European Cup

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Έλτσε – Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00 Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

15:00 Novasports 1HD
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός Super League

15:30 Eurosport 1
Φόρμουλα Ε: Βαλένθια

16:00
Τζένοα – Σπέτσια Serie A

16:10 ΕΡΤ3
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, τελικός κρίκων Ενόργανη Γυμναστική

16:25 Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

16:30 YouTube
Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννενα A1 Μπάσκετ Γυναικών

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Φράιμπουργκ – Χόφενχαϊμ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Βόλφσμπουργκ – Ντόρτμουντ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Ουνιόν Βερολίνου – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μάιντς – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Σάλκε – Χέρτα Βερολίνου Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Barcelona Open

17:00 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

17:00 Novasports 4HD
Γουότφορντ – Μίλγουολ EFL Championship

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ – Κάντιθ Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15 ΕΡΤ3
Προμηθέας Πάτρας – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League

17:15 Novasports 1HD
ΑΕΛ – ΟΦΗ Super League

18:00 Novasports 3HD
Μετς – Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

19:00 Novasports 2HD
Πάρμα – Κροτόνε Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Λεβερκούζεν – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Γουέστ Χαμ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

19:30 Novasports 1HD
Ατρόμητος – Λαμία Super League

19:45 Novasports 4HD
Αϊντχόφεν – Χρόνιγκεν Eredivisie

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Νιου Γιορκ Νικς – Τορόντο Ράπτορς NBA

20:45 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

21:05 Novasports 2HD
Νάσβιλ – Μόντρεαλ MLS

21:45 Novasports 1HD
Σασουόλο – Σαμπντόρια Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Eurosport 2
PGA Tour Κλάσικ Νέας Ορλεάνης Γκολφ

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Μιλγουόκι Μπακς – Φιλαδέλφια 76ερς NBA

Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.