Σε λίγα λεπτά η σέντρα στο παιχνίδι!
1'
Σέντρα στο ματς!
1' 0:1 Γκολ
Γκολ στο 20ο δευτερόλεπτο μετά από γρήγορη επίθεση και κοντινή προβολή του Μανιουδη το 0-1 η Τύλισος.
8'
Διαγώνιο σουτ του Παγκαλάκη αποκρούει το τέρμα σε κόρνερ
15'
Π. ΦΡΕΣΚΟΣ
Καλή ενέργεια του Φρέσκου, απέφυγε τον προσωπικό του αντίπαλο, έκανε προβολή με τα πόδια το τέρμα στο δοκάρι και στη συνέχεια έδιωξαν, πολύ καλή στιγμή για το Λίντο!
26'
Cooling break στο παιχνίδι
34'
Απευθείας φάουλ Τζιράκη στην αγκαλιά του τερματοφύλακα
38'
Η Τύλισος έχει οπισθοχωρήσει έχει δώσει χώρους στο Λίντο που ψάχνει τρόπους να επιτεθεί
45'
Απευθείας φάουλ Δεσποτόπουλου η μπάλα αουτ.
45'
Ημίχρονο στο ματς!
46'
Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο!
46' Αλλαγή
Μέσα:Χ. Τριανταφύλλου
Έξω:Γ. ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ
46' Αλλαγή
Μέσα:Α. Βενιανάκης
Έξω:Ε. ΜΠΟΥΡΔΑΚΗΣ
46' Αλλαγή
Έξω:Ν. Δεσποτόπουλος
60'
Διπλή ευκαιρία για Λίντο. Αρχικά τσίμπημα Βαρδάκη απέκρουσε το τέρμα στην επαναφορά Παπάζογλου σουτ απέκρουσε το τέρμα
62'
Μαρκάρισμα πάνω στον Μαύρη εντός περιοχής ζητάει πέναλτι το Λίντο, συνεχίζεται το παιχνίδι
69' Αλλαγή
Μέσα:Ν. ΤΖΑΝΗΣ
Έξω:Κ. ΛΥΓΕΡΑΚΗΣ
Γκολ 1:1 71'
Μ. Μαυρής
Γκολ για το Λίντο μετά από ωραία ενέργεια και πάσα του Φρέσκου, ο Μαυρής σε τετ-α-τετ το 1-1!
75' Αλλαγή
Μέσα:Ν. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
Έξω:Μ. ΜΑΤΣΑ
78' 1:2 Γκολ
Γκολ για την Τύλισο μετά από ωραία ενέργεια του Παπαδάκη ο Σφακιανάκης από κοντά έκανε το 1-2 και πανηγύρισε έξαλλα, όντας χρυσή αλλαγή!