![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2021/02/gkanea.jpg)
Την προετοιμασία για την συνέχεια των πλέι οφ συνεχίζει ο Άρης με τους Γκανέα, Κάτσε να ανεβάζουν… στροφές την ώρα που ο Μήτρογλου ακολουθεί ατομικό πρόγραμμα.
Στο «Δασυγένειο» Αθλητικό Κέντρο βρέθηκαν οι ποδοσφαιριστές του Άρη όπου συνέχισαν τη δουλειά για την συνέχεια του πρωταθλήματος. Εκτός από τον Μήτρογλου ο Μπεναλουάν ακολούθησε και πάλι πρόγραμμα θεραπείας και η συμμετοχή του στα επόμενα παιχνίδια θα κριθεί στις επόμενες προπονήσεις.