![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2024/01/moires-ergotelis-14-1-2024-83.jpg)
Την ερχόμενη Τετάρτη 29/05 θα πραγματοποιηθεί η Γενική Συνέλευση των Μοιρών.
Άκαρπη η συνάντηση στις Μοίρες – Νέα Γενική Συνέλευση την Τετάρτη (29/05)
ADVERTISING
Μετά την άκαρπη πρώτη γενική συνέλευση της Πέμπτης 16/05 η διοίκηση των Μοιρών είχε ορίσει νέα ημερομηνία στις 22/05. Ωστόσο ούτε στην δεύτερη προσπάθεια βγήκε… λευκός καπνός, αφού δεν υπήρξε απαρτία.
Έτσι, την ερχόμενη Τετάρτη (29/5) στις 19:30 θα πραγματοποιηθεί η τρίτη προσπάθεια για γενική συνέλευση, στο πολύκεντρο του Δήμου Φαιστού με την ελπίδα ότι θα υπάρξει ενδιαφέρον από ανθρώπους της περιοχής για να στηρίξει τη νέα προσπάθεια που θα κάνει η ομάδα στο πρωτάθλημα της Α1 ΕΠΣΗ.
Η ερχόμενη Τετάρτη είναι ιδιαίτερα κρίσιμη για τις Μοίρες, αφού άπαντες θέλουν να βρεθεί λύση και να προχωρήσουν οι διαδικασίες για την επόμενη ημέρα.