![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2024/05/charaygi-fiesta-et-11.webp)
Την επόμενη ημέρα σχεδιάζουν ήδη στην Χαραυγή έχοντας σε πρώτο πλάνο το θέμα προπονητή.
Μετά από μια μαγική χρονιά όπου η Χαραυγή κατέκτησε το πρωτάθλημα στην Β1 ΕΠΣΗ αήττητη σπάζοντας όλα τα ρεκόρ σε επίθεση και άμυνα, η διοίκηση του σωματείου οργανώνει ήδη την επόμενη ημέρα.
Σε πρώτο πλάνο μπαίνει η ανανέωση του Μιχάλη Δεληγιάννη. Ο έμπειρος τεχνικός είναι ο… μαέστρος της τρομερής επιτυχίας και στην Χαραυγή θέλουν να τον κρατήσουν για ακόμα ένα χρόνο.
ADVERTISING
Την ίδια επιθυμία έχει και ο ίδιος με τις συζητήσεις να βρίσκονται σε καλό δρόμο και εκτός συγκλονιστικού απροόπτου τις επόμενες ημέρες οι δύο πλευρές θα δώσουν τα χέρια και θα αρχίσουν το χτίσιμο του ρόστερ.