![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2024/04/zaros-thriamvos-analipseos-21-4-2024-71.webp)
Ο Ζαρός πήρε τη νίκη με 1-0 σε ένα συγκλονιστικό ντέρμπι με την Ανάληψη και μπορεί πλέον να πανηγυρίζει την κατάκτηση του τίτλου στον 1ο όμιλο της Α2 ΕΠΣΗ, αλλά και την επιστροφή του στη μεγάλη κατηγορία του ηρακλειώτικου ποδοσφαίρου μετά από τέσσερα χρόνια!
![](https://grandsport.gr/wp-content/plugins/joomsport-sports-league-results-management/sportleague/assets/images/calendar-date.png)
Στατιστικά παίκτη
Κοτζαδάκης Γεώργιος | ![]() |
24' |
ADVERTISING
Δείτε παρακάτω, εικόνες από το παιχνίδι και τους πανηγυρισμούς μετά το τέλος του αγώνα: