![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2024/04/mikti-k14-irakleioy-messinias-giakoymakis1.webp)
Ο ενωσιακός τεχνικός της ομάδας Κ16 της ΕΠΣΗ βρίσκεται στο Γάζι οπού παρακολουθεί την προσπάθεια της ομάδας Κ14 για την πρόκριση στα προημιτελικά του πανελληνίου πρωταθλήματος.
https://grandsport.gr/458474-live-miktes-k14-irakleio-messinia/
Ο Γιώργος Ανωγειανάκης βρίσκεται στο γήπεδο του Αλμυρού και παρακολουθεί από κοντά το παιχνίδι της Μικτής Κ14 της ΕΠΣΗ με αντίπαλο τη Μεσσηνία.
ADVERTISING
Με την παρουσία του ο προπονητής της Μικτής Κ16 στηρίζει το σύνολο του Βασίλη Κασσαπάκη ώστε να βρεθεί και εκείνο στις οκτώ καλύτερες ομάδες της χώρας, όπως έκανε πριν από λίγες ημέρες η δική του ομάδα, με μεγάλο διπλό μέσα στην Πάτρα.