![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2024/02/garipa-asimi155.webp)
Οι πρωταθλητές του ΑΟ Τυμπακίου, συγχαίρουν τους πρωταθλητές του Ασημίου για την κατάκτηση του τίτλου στον 2ο όμιλο της Α2 ΕΠΣΗ.
Η ανακοίνωση αναφέρει: «Το Δ.Σ. οι ποδοσφαιριστές, ο προπονητής και όλη η οικογένεια του Αθλητικού Ομίλου Τυμπακίου συγχαίρουν τον ΑΟ Ασημίου για τη σπουδαία επιτυχία κατάκτησης του τίτλου στον 2ο όμιλο της Α2 ΕΠΣΗ. Ευχόμαστε μόνο επιτυχίες και συνέχεια στην ανοδική πορεία».