![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2024/03/episkopi-2.jpg)
Στις προπονήσεις μετά το χθεσινό ρεπό επέστρεψε η Επισκοπή κορυφώνοντας την προετοιμασία της για το καθοριστικό παιχνίδι με τον Φωστήρα.
Τον Φωστήρα υποδέχεται η Επισκοπή αυτή την Κυριακή στο Ρέθυμνο, γνωρίζοντας πως οποιοδήποτε άλλο αποτέλεσμα πέρα από τη νίκη θα ελαχιστοποιήσει τις ελπίδες για παραμονή στην κατηγορία.
Ο Γιώργος Κόλτζος υπολογίζει σε όλους τους ποδοσφαιριστές του, πλην του Στέφανου Συμεωνίδη. Ο αριστερός μπακ της ομάδας έχει συμπληρώσει κάρτες και δεν μπορεί να αγωνιστεί. Ο δε Στέλιος Τζωρτζινάκης που έχει επιστρέψει από σοβαρό τραυματισμό, ακολουθεί πλέον το υπόλοιπο πρόγραμμα δίχως πρόβλημα.
ADVERTISING
Η προετοιμασία θα ολοκληρωθεί με προπόνηση το πρωί του Σαββάτου.