![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2024/03/aetos-anogeion-poa-kypello-20-3-2024-9.webp)
Οι αναφορές του Ζαχαριά Νοικοκυράκη μετά την τεράστια προσπάθεια του Αετού Ανωγείων στο παιχνίδι με τον ΠΟΑ για τα προημιτελικά του Κυπέλλου ΕΠΣΗ.
Ο έμπειρος τεχνικός χαρακτήρισε το αποτέλεσμα δίκαιο, καθώς όπως είπε φάνηκε η ανωτερότητα του ΠΟΑ σε σημεία του αγώνα. Παρόλα αυτά ο Ζαχαρίας Νοικοκυράκης κρατάει την καλή εικόνα του Αετού, που επικεντρώνεται πλέον στον στόχο της παραμονής στην Α2.
Δείτε το σχετικό video:
ADVERTISING