![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2021/03/kyprianoy.jpg)
Με ανάρτησή του στον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook ο Ευθύμης Κυπριανού εμφανίστηκε ενθουσιασμένος για την νέα του πρόκληση και τη συμμετοχή του στο πρότζεκτ του ΟΦΗ.
Δείτε την ανάρτηση του νέου μέλους του προπονητικού επιτελείου του ΟΦΗ:
Με ανάρτησή του στον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook ο Ευθύμης Κυπριανού εμφανίστηκε ενθουσιασμένος για την νέα του πρόκληση και τη συμμετοχή του στο πρότζεκτ του ΟΦΗ.
Δείτε την ανάρτηση του νέου μέλους του προπονητικού επιτελείου του ΟΦΗ: