![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2024/03/ofi-proponisi.webp)
Την ευκαιρία να ξεκουραστούν και να γεμίσουν… μπαταρίες ενόψει της συνέχειας έχουν στον ΟΦΗ.
Ο Τραϊανός Δέλλας έδωσε στους ποδοσφαιριστές διήμερο ρεπό, έχοντας εκείνοι την ευκαιρία να αδειάσει το μυαλό τους και να ξεκουραστούν ενόψει της έναρξης των play out.
Η επόμενη προπόνηση έχει προγραμματιστεί στις 11:00 την Κυριακή (10/03). Όσον αφορά την χθεσινή προπόνηση, όλοι προπονήθηκαν κανονικά εκτός τους Τζον Τοράλ, Χουάν Νέιρα και Ηλία Σημαντηράκη, οι οποίοι συνέχισαν την θεραπεία τους.