![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2024/03/epsi-trapezi.jpg)
Η ΕΠΣΗ έκανε το τραπέζι στην αποστολή των Χανίων.
Μέσα σε άψογο κλίμα ολοκληρώθηκαν τα παιχνίδια των Μικτών Ομάδων Ηρακλείου και Χανίων στο Ατσαλένιο ενώ στη συνέχεια η ΕΠΣΗ παρέθεσε δείπνο στο εστιατόριο “DONATO” στην αποστολή των Μικτών Χανίων, στους συνοδούς και τα μέλη της ΕΠΣΧ.
Το παρών από πλευράς ΕΠΣ Ηρακλείου έδωσε ο πρόεδρος Νίκος Τζώρτζογλου και η Επιτροπή Μικτών Ομάδων, Βαγγέλης Πετούσης και Βαγγέλης Παπαγγελής.