![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2024/02/garipa-asimi121.webp)
Ο Γιάννης Ρεμούνδος πλησιάσε και πάλι στην κορυφή του πίνακα των σκόρερ.
Ο ποδοσφαιριστής του Ασημίου σκόραρε στην εκτός έδρας νίκη της ομάδας του απέναντι στον Άγιο Δημήτριο, φτάνοντας έτσι τα 15 γκολ στη φετινή αγωνιστική περίοδο. Δύο γκολ περισσότερα εξακολουθεί να έχει ο Γιάννης Παπαδάκης που οδηγεί την κούρσα, ελάχιστα πιο πίσω είναι ο Κανταρτζής του Αετού Ανωγείων με 14 γκολ.
Αναλυτικά ο πίνακας των σκόρερ:
ADVERTISING
Παίκτης | Ομάδα | ΓΚΟΛ |
---|---|---|
25 | ||
21 | ||
20 | ||
19 | ||
13 | ||
12 | ||
11 | ||
11 | ||
10 | ||
9 | ||
9 | ||
9 | ||
9 | ||
9 | ||
8 | ||
8 | ||
7 | ||
7 | ||
7 | ||
6 |