![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2023/11/ofi-volos-24-11-2023-11-4.jpg)
Ο ΟΦΗ αναζητά το πρώτο του διπλό στο φετινό πρωτάθλημα και αντιμετωπίζει εκτός έδρας τον Βόλο στο Πανθεσσαλικό στην προ τελευταία στροφή της κανονικής διάρκειας της Super League.
Ο κόσμος του ΟΦΗ θα έχει την ευκαιρία να παρακολουθήσει το παιχνίδι από το συνδρομητικό κανάλι Cosmote Sport2, χωρίς περιγραφή λόγω της απεργίας.
Υπενθυμίζουμε η σέντρα της αναμέτρησης έχει οριστεί στις 15:00 με τον Δέλλα να ψάχνει το διπλό, ώστε να συνεχίσει το αήττητο σερί του στον πάγκο της ομάδας.