![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2023/12/paliani-deilina-10-12-2023-155.jpg)
Ο Στάθης Κορνάρος συγχαίρει τους ποδοσφαιριστές του για τη μεγάλη προσπάθεια και τη νίκη επί της Γαρίπας.
Ικανοποιημένος ο έμπειρος τεχνικός ο οποίος τονίζει πως από εδώ και πέρα, στον τρίτο γύρο του πρωταθλήματος, η Παλιανή πρέπει να μείνει σοβαρή για να πετύχει τον στόχο της παραμονής.
Αναλυτικά είπε: «Θέλω να δώσω συγχαρητήρια στα παιδιά για την ποιότητα και την ψυχή που καταθέτουν. Αν τελείωνε σήμερα το πρωτάθλημα θα είχαμε σώσει την κατηγορία, αλλά για να έχει αντίκρισμα η μέχρι τώρα πορεία μας θα πρέπει να είμαστε σοβαροί σε ένα νέο ουσιαστικά πρωτάθλημα που ξεκινάει από τώρα».