Ισοπαλία στην Ρόδο για την Μικτή Κ15 Γυναικών

Σε αναμέτρηση που έγινε σήμερα το πρωί στο γήπεδο Παστίδας στην Ρόδο, η Μικτή Κ15 Γυναικών ΕΠΣΗ έφερε ισοπαλία 1-1 απέναντι στο συγκρότημα της ΕΠΣ Δωδεκανήσου, στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος.

Οι παίκτριες της Γιάννας Δούκα έκαναν καλή εμφάνιση και παρότι βρέθηκαν πίσω στο σκορ στο πρώτο ημίχρονο με γκολ της Παπαδοπούλου, κατάφεραν στην επανάληψη να φτάσουν στην ισοφάριση χάρη σε τέρμα της Ειρήνης Πεδιαδιτάκη

Η σύνθεση της ΕΠΣ Δωδεκανήσου: Σακκομήτρου, Πιζάνια, Μπρόκου, Κουδούνη, Μαρία, Τσάπου, Ογουτμέν, Παπαδοπούλου, Καμπουράκη, Πετρίδη, Σβύνου

Η σύνθεση της ΕΠΣ Ηρακλείου: Γραμματικάκη, Παπαδάκη, Συντυχάκη, Σωμαράκη, Καρνομουράκη, Δεττοράκη, Μοσχάμπαρη, Πατεράκη, Αποστολάκη, Σπαθαράκη, Ηλιοπούλου. Έπαιξαν και οι: Ροβυθάκη, Ζιάγκαλου, Χρονάκη, Χατζησυμεών, Πεδιαδιτάκη, Παπατζανάκη.