![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2024/02/agia-varvara-almyros-kypello-epsi-14-2-2024-179.webp)
Σε τρεις δόσεις θα γίνουν τα παιχνίδια της φάσης των «16» του κυπέλλου της ΕΠΣΗ.
Όπως γνωστοποίησε η διοργανώτρια αρχή τα παιχνίδια θα γίνουν σε τρεις διαφορετικές ημερομηνίες. Αρχικά τα πρώτα ματς θα γίνουν στις 28 Φεβρουαρίου.
Η δεύτερη… δόση θα είναι στις 6 Μαρτίου, ενώ η τελευταία θα παιχτεί στις 13 Μαρτίου, όπου θα βγουν και τα τελευταία ζευγάρια που θα βγάλουν τα προημιτελικά.
ADVERTISING
Αξίζει να σημειωθεί πως ο Εργοτέλης έκανε αίτημα να αγωνιστεί 6 Μαρτίου, ενώ Ζαρός και ΑΟΤ 13 του ίδιου μήνα με την διοργανώτρια αρχή να τα κάνει δεκτά!