![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2023/07/oytrechti-ofi-filiko-29-07-2023-72.jpg)
Την πρώτη τους προπόνηση μετά τη νίκη επί του Πανσερραϊκού έκαναν το πρωί της Τρίτης (20/2) οι ποδοσφαιριστές του ΟΦΗ στο Βαρδινογιάννειο αθλητικό κέντρο.
Όσοι αγωνίστηκαν στο χθεσινό (19/2) ματς, ακολούθησαν πρόγραμμα αποθεραπείας, ενώ η προπόνηση για τους υπόλοιπους περιελάμβανε αγωνιστικό παιχνίδι, ασκήσεις κυκλοφορίας της μπάλας και ασκήσεις φυσικής κατάστασης.
Ο Έρικ Λάρσον αισθάνθηκε ενοχλήσεις στο δικέφαλο του δεξιού ποδιού κατά τη διάρκεια του αγώνα και η κατάστασή του θα επανεκτιμάται καθημερινά.
ADVERTISING
Επόμενη προπόνηση, με την οποία θα συνεχιστεί η προετοιμασία για τον αγώνα με τον ΠΑΣ Γιάννινα, έχει προγραμματιστεί για αύριο, Τετάρτη (21/2), στις 11:00.