![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2024/02/417619094_739585971471465_8679514549342494736_n.png)
Την ευκαιρία να παρακολουθήσει από κοντά το παιχνίδι του Ρούβα μέσα στη Νέα Αλικαρνασσό είχε ο Δημήτρης Κόκκινος.
Η Δαμάστα αγωνιζόταν το μεσημέρι της Κυριακής, όπου γνώρισε την ήττα από την ΑΕΚ και ο Δημήτρης Κόκκινος βρήκε την ευκαιρία να βρεθεί στις εξέδρες του γηπέδου της Νεάς Αλικαρνασσού το μεσημέρι του Σαββάτου για το παιχνίδι του Ηροδότου με τον Ρούβα.
Η ομάδα του έμπειρου τεχνικού αγωνίζεται σε δύο αγωνιστικές από τώρα με τον Ρούβα και θέλησε ο ίδιος να δει από κοντά το παιχνίδι και να πάρει μια… γεύση από την ομάδα της Γέργερης.