![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2023/12/zaros-alogo-malevizioy-3-12-2023-15.jpg)
Ουσιαστικός και αποφασισμένος να πάρει τη νίκη, παρουσιάστηκε ο Ζαρός στο ντέρμπι με το Άλογο Μαλεβιζίου, πετυχαίνοντας τη νίκη με 3-0, για την 9η αγωνιστική του 1ου ομίλου της Α2 ΕΠΣΗ.
![](https://grandsport.gr/wp-content/plugins/joomsport-sports-league-results-management/sportleague/assets/images/calendar-date.png)
Στατιστικά παίκτη
Λυκούδης Αναστάσιος | ![]() |
17' | ||
Μποζατζίδης Γεώργιος | ![]() |
45' | ||
Κοτζαδάκης Γεώργιος | ![]() |
87' |
ADVERTISING
Αρκετός κόσμος βρέθηκε στο γήπεδο για να παρακολουθήσει την αναμέτρηση και το ???????????????????????????????????????? σας παρουσιάζει φωτογραφικό υλικό από τις εξέδρες…