![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2023/09/ofi-atromitos3.jpg)
Με αρκετές απουσίες θα παραταχθούν οι Περιστεριώτες στην Κρήτη απέναντι στον Γιούχτα (22/11, 15:00), για το νοκ-άουτ παιχνίδι της 5ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος.
Χωρίς τους Έρλινγκμαρκ, Αντζιέλσκι, Ιμερέκοφ, Καμαρά, Τζαβέλλα και Κεσχρίντα θα αντιμετωπίσει ο Ατρόμητος τον Γιούχτα, με στόχο τη νίκη, που θα του δώσει το εισιτήριο για τη φάση των «16».
Την αποστολή αποτελούν οι: Τσιντώτας, Μαρκετζάνι, Δήμος, Κιβρακίδης, Τσακμάκης, Ασεβέδο, Ντε Μποκ, Αθανασίου, Πομόνης, Καραμάνης, Αμπαρτζίδης, Γκονθάλεθ, Φριντζόνσον, Κούεν, Κούντε, Γιουμπιτάνα, Τριμμάτης, Βαλένσια, Ντιρκς, Ρομπάιγ, Τζοβάρας, Βέργος.//ΜΠ.