![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2023/08/ethnikos-paok434.jpg)
Ο Εθνικός τοποθετήθηκε για την οριστική διακοπή στην Κομοτηνή, καταγγέλλοντας για βιοπραγία ποδοσφαιριστή του από παράγοντα των γηπεδούχων!
ADVERTISING
Οι Πειραιώτες με ανάρτηση τους ενημέρωσαν για τον λόγο που το ματς τινάχθηκε στον αέρα και πόσταραν και φωτογραφία, αναφέροντας, πως ο Γεωργούσης δέχθηκε μπουνιά από παράγοντας των γηπεδούχων.
Η σχετική ανάρτηση: «Ο αγώνας κυπέλλου Πανθρακικος – Εθνικός διακόπηκε στο 43′ αφού εκείνη την ώρα παράγοντας των γηπεδούχων εισήλθε στον αγωνιστικό χώρο και βιοπραγησε στον ποδοσφαιριστή μας Γεωργούση (φωτό), το σκορ εκείνη την ώρα ήταν 0-1 υπέρ της ομάδας μας. Η αποστολή μας θα αποχωρήσει σε λίγο για την Αλεξανδρούπολη, οπού και θα επιστρέψει αεροπορικώς στην βάση της».