Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (10/02)

Πλούσια δράση σε Ελλάδα και Ευρώπη, με την προημιτελική φάση του Κυπέλλου Ελλάδος να κάνει σέντρα και το παιχνίδι ανάμεσα σε Ολυμπιακό και Άρη να ξεχωρίζει.

Αναλυτικά οι μεταδόσεις της ημέρας:

08:00 Eurosport 2 
Αυστραλιανό Όπεν Τένις

08:00 Eurosport 1
Αυστραλιανό Όπεν Τένις

10:00 Eurosport 1 
Αυστραλιανό Όπεν Τένις

11:00 Eurosport 2 
Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο Υπερ-γιγαντιαία κατάβαση – Σύνθετο (Ανδρών) Σκι

12:00 Eurosport 1 
Αυστραλιανό Όπεν Τένις

14:00 ΕΡΤ Sports 1 
Διαγόρας – Χανιά Super League 2

14:00 ΕΡΤ Sports 3 
Τρίκαλα – Εργοτέλης Super League 2

14:20 Eurosport 2 
Κορτίνα ντ’Αμπρέτσο Τεχνική Κατάβαση Σύνθετου Ανδρών Σκι

15:00 ΕΡΤ Sports 2 
ΑΕ Καραϊσκάκης – Ξάνθη Super League 2

15:00 ΕΡΤ Sports 5 
Λεβαδειακός – Ιεράπετρα Super League 2

15:00 ΕΡΤ Sports 4 
Ιωνικός – Απόλλων Λάρισας Super League 2

15:00 ΕΡΤ3 
Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή Super League 2

15:45 Eurosport 1 
Πολιούκα Σκυταλοδρομία (Μεικτή) Δίαθλο

17:00 ΕΡΤ3 
Ηρακλής – ΠΑΟΚ Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών Μπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD 
ΑΕΚ – Βόλος ΝΠΣ Κύπελλο Ελλάδας Ποδόσφαιρο

18:00 ΕΡΤ Sports 1 
Παναθηναϊκός – Κηφισιά Volley League Ανδρών

18:00 COSMOTE SPORT 9 HD 
Ούνικς Καζάν – Ζενίτ VTB United League

18:30 COSMOTE SPORT 7 HD 
Φενέρμπαχτσε – Τόφας Τουρκικό Πρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Λαμία Κύπελλο Ελλάδας Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 5 HD 
Σουόνσι – Μάντσεστερ Σίτι FA Cup

19:45 Novasports 1HD 
Γαλατασαράι – Αλάνιασπορ Κύπελλο Τουρκίας

20:00 Eurosport 
Αυστραλιανό Όπεν Τένις

20:00 ΕΡΤ3
Λαύριο Megabolt – ΑΕΚ Κύπελλο Ελλάδας Μπάσκετ

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μπρίστολ Σίτι FA Cup

21:30 COSMOTE SPORT 6 HD
Λέστερ – Μπράιτον FA Cup

21:30 COSMOTE SPORT 1 HD 
Ολυμπιακός – Άρης Κύπελλο Ελλάδας Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD 
Αταλάντα – Νάπολι Coppa Italia

21:45 Novasports 2HD 
Κλαμπ Μπριζ – Αντβέρπ Κύπελλο Βελγίου

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD 
Σεβίλλη – Μπαρτσελόνα Κύπελλο Ισπανίας

22:15 COSMOTE SPORT 5 HD 
Έβερτον – Τότεναμ FA Cup