![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2023/05/paok-gioychtas-telikos-fotografies-581-750x500.jpg)
Συνεχίζονται οι σπουδαίες κινήσεις στον Ζαρό.
Στην ομάδα της Μεσσαράς θα συνεχίσει την καριέρα του ο Κώστας Λιουδάκης. Ο έμπειρος γκολκίπερ που αποχώρησε από τον ΠΑΟΚ, ήρθε σε συμφωνία με τους ανθρώπους του Ζαρού και αποτελεί τη νέα μαεταγραφική κίνηση της ομάδας.
Με αυτή την προσθήκη ο Ζαρός προσθέτει εμπειρία και σιγουριά κάτω από τα γκολπόστ, αποκτώντας έναν πολύ ικανό τερματοφύλακα. Η ομάδα του Φάνη Χαλκιαδάκη συνεχίζει τα μεταγραφικά «μπαμ», καθώς έχουν προηγηθεί οι προσθήκες Κλαπάκη, Κοτζαδάκη και Στρατηγάκη, κινήσεις που δείχνουν πως η ομάδα θέλει να έχει πρωταγωνιστικό ρόλο τη νέα σεζόν.